אודות ה-Sonny Angel

נמכרות בחנויות הבוטיק המובילות בעולם, עם קהל מעריצים מושבע ושת"פ עם מותגים ואמנים בינלאומיים, בובות המלאכים של סוני אנג'ל הן כבר מזמן תופעה מדהימה. הבובות הקטנות, המיועדות לאספנות, דקורציה ומשחק, נמכרות במגוון סדרות קבועות, וכן במהדורות מיוחדות ששואבות השראה מעולמות התרבות. לכל בובת סוני זוג כנפיים, כובע ייחודי ואלמנטים המאפיינים את הסדרה אליה שייכת. אספני סוני אנג'ל לא ינוחו עד שישלימו סדרה מלאה, לא יירגעו עד שישמעו שנחתה סדרה חדשה, ולעולם לא יפסיקו להתרגש מפתיחת אריזת ההפתעה. הבובות המתוקות, באמצעות התחפושות הצבעוניות, לוקחות אותנו בכל פעם לביקור במקומות רחוקים בהם אין גבול לדמיון, לכיף והיצירתיות. הכיף הזה הוא לחלוטין התמכרות, מהסוג הכי טוב שמפיץ אור ושמחה בלב.
סדרות "רגילות":סדרות קבועות הנמכרות באופן שוטף, כמו חיות שונות, פירות, ירקות, פרחים, ים וממתקים.
סדרות "מיוחדות": מהדורות מוגבלות ומרגשות, הנמכרות לקראת חגים ומועדים מיוחדים, כמו: וולנטיינס, כריסמס, האלווין, סדרת קרקס, סדרות יום ההולדת לסוני אנג'ל ועוד.  
סדרות "ארטיסט": קולקציה מיוחדת של בובות סוני אנג'ל הגדולות ב-160% מבובות המלאכים הסטנדרטיות. הן גלויות (ניתן לבחור את הדמות בעת הרכישה) ומעוצבות בהשראת נושאים מיוחדים ובסגנונות אמנותיים שונים ולרוב כחלק משיתוף פעולה עם אמנים מכל העולם.
סדרות "מאסטר": קולקציה מיוחדת של בובות גדולות (בדומה לסוני ארטיסט), עשויות מיציקה בעבודת יד, בעלות טקסטורה מיוחדת ופרטי עיצוב ייחודיים, המשווים להן מראה של פסלים קטנים.
הצטרפו אל הקסם, הכירו את המלאכים הקטנים!